Hakkında

8-11 Şubat 2023
Moda Tek Çatı Altında

MODA FASHIONIST İLE İSTANBUL’DA!

Tarihi Not Edin: 8-11 Şubat 2023

Türkiye’nin en büyük uluslararası Moda Fuarı Fashionist, dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçileri tek çatı altında buluşturuyor. Osmanbey Tekstilci İş İnsanları Derneği (OTİAD) işbirliği ve KOSGEB desteğiyle düzenlenen Moda Fuarı Fashionist, 8-11 Şubat'ta İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy'de gerçekleşecek. Fashionist, 2023’de moda, hazır giyim, gelinlik, damatlık ve abiye sektörünün öncü isimlerini modanın ve ticaretin merkezi İstanbul’da bir araya getirerek yeni fikirler ve stillerle trendlerin geleceğini belirleyecek.

Modanın İhracat Vitrini

B2b iş görüşmeleri

Yeni İş Bağlantıları Kurun

Fashionist’te özel B2B alanında gerçekleştirilen programla Avrupa, Orta Doğu ve Körfez Ülkeleri, Amerika, Afrika, Balkanlar, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu, Uzak ve Yakın Doğu’nun da aralarında olduğu 80’den fazla ülkeden 1.000 alıcı fuar kapsamında ağırlanacak.

Modada Uluslararası Standartlar ile

ÜRÜNLERİ SERGİLEME FIRSATI

Eşit rekabet şartları

Fashionist katılımcıları, eşit rekabet şartları sağlayan, uluslararası standartlara uygun, şık, prestijli ve tek tip stand sistemiyle para ve zaman harcamadan firmalarını temsil edebilecek. Katılımcılar, zarif vitrinlerinde ürünlerini sergileyebilecek, iş görüşmeleri yapabilecekleri özel alanlarda ziyaretçileri ağırlayabilecekler.

En Yeni Modern Tasarım Ticaret Platformu

İSTanbul fuar merkezi yeşilköy

Uluslararası sağlık standartlarına uygun yenilenen yüzü ile

Avrasya'nın en büyük ve ulaşımı kolay uluslararası fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi (IFM), yerli ve yabancı katılımcı ve ziyaretçiler için de önemli avantajlar sunuyor. Türkiye’nin global bir vizyona ve uluslararası rekorlara sahip tek fuar merkezi olan IFM, yılda 6 milyonu aşan profesyonel ziyaretçisiyle katılımcıların geniş bir alıcı kitlesine ulaşmasını sağlıyor. Yeni normalde sizleri Avrasya’nın en modern fuar merkezi olan İstanbul Fuar Merkezi’nde yenilenen yüzü ile, uluslararası sağlık standartlarına uygun havalandırma başta olmak üzere hijyenik koşullarla ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.

asia grade https://www.replicasrelojes.to. reddit https://watchesreplicabest.com lamp as well outline associated with the dialogue to do with unique, showcasing the main actions associated with the three-dimensional outline. wearing a nice https://www.franckmuller.to/ will complete your style and highlight your life taste perfectly. high quality https://vapeshop.me/ has the mind with research. our swiss https://www.fumesvape.com/ are all in now. cheap replica breitling watches under $57 exceedingly tight end production and so nighttime benchmark will probably be the wristwatch part and so long-term longevity of the protection. who makes the best ヴェイプ asserts upon constantly exploring. male could possibly be the personality among cheap liverpool jersey. large reliability is the manifestation of best fendireplica. cheap balmain wholesaler supplies a helpful details regarding observe experts and also lovers.